Jesteśmy miłośnikami planszówek, ale granie to nie tylko nasza pasja – drukarnię MB print założyliśmy z myślą o innych entuzjastach gier.

Od dawna fascynowało nas ulepszanie planszówek w formule PnP (print and play). Dzięki temu, że w życiu zawodowym mieliśmy do czynienia z szeroko rozumianą poligrafią i introligatornią, powstały pierwsze amatorskie projekty na własny użytek. Z czasem jakość naszych realizacji była na tyle zadowalająca, że pojawiły się zamówienia.

Tak powstała niskonakładowa, cyfrowa drukarnia MB print, gdzie każdy może wydrukować fanowski dodatek czy autorski scenariusz ulubionej gry, playmatę, dzięki której rozgrywka jest jeszcze bardziej atrakcyjna, pudełko na niemieszczące się nigdzie dodatki, czy też inne komponenty pozwalające odkryć znany tytuł na nowo.

Z czasem, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, zaczęliśmy rozwijać platformę MB print for Business, dedykowaną przedsiębiorcom, a w szczególności wydawnictwom zainteresowanym drukiem prototypów gier planszowych do testów, ale też innym osobom, które podejmują się stworzenia autorskiej planszówki – możecie liczyć na pełne zaangażowanie MB print w Wasze projekty.

Priorytetem jest dla nas wysoka jakość realizacji – dużo od siebie wymagamy, co przekłada się na Wasze zadowolenie z naszych usług. Planszówki stworzone w MB print eksportowaliśmy już do Niemiec, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Szwecji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Czech, Holandii, Węgier a nawet Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Kanady, Japonii i Australii.

W MB print połączyliśmy pracę z naszą pasją co daje nam ogromną satysfakcję!