“Panie Marcinie, bardzo dziękuję za ostatnie sample. Są w tak dobrej jakości, że koledzy pytają mnie, czy nie da się u Pana zrealizować całego nakładu :)”

Lucky Duck Games

“Niedawno drukowaliśmy u Państwa karty do gry i byliśmy bardzo zadowoleni, zwracam się więc z trochę bardziej skomplikowanym tematem…”

Jakub

"I just received my copy of the Bladeswarm files and the ordered roll player tiles. I'm very, VERY pleased with the results!
Thanks so much! I already left a positiv comment at facebook. If I can help you out with some other positiv feedback – at Google or something else – please let me know.
I will recommend you!"

Dennis

“Bardzo dziękuję za finalny efekt, naprawdę robi super wrażenie. Uratowaliście moją nadzieję w powodzenie całej akcji. Młodzi prawdopodobnie padną z radości. Dzisiaj postaram się spiąć całość razem z wypraską, wyślę zdjęcia. DZIĘKI! Mega robota!”

Konrad

“To co zobaczyłem przeszło moje wszystkie oczekiwania. Mam nadzieję, że wrzucając zdjęcie na grupę mogę was oznaczyć. Oj zdecydowanie się do was jeszcze odezwę i będę polecał każdemu kto zapyta.”

Krzysiek

“Dzień dobry. Wszystko co zamówiłem u Państwa to otrzymałem, także bardzo dziękuję za realizację i za bardzo dobra jakość wydruku! Pozdrawiam serdecznie i jak tylko dostanę wypłatę to zgłoszę się po kolejne dodatki”

Matthew

“…Zamówienie to łącznie 4492 sztuki kart.
Przy okazji. Chciałbym Państwu podziękować za wszystkie dotychczasowe wydruki – jesteście Państwo rewelacyjni! :)”

Leszek

“Cześć, odebrałem wczoraj paczkę i muszę z przykrością stwierdzić…że w życiu sam nie byłbym w stanie wyprodukować tak pięknych komponentów. Heksy torów w szczególności. Szkoda mi będzie tym grać, żeby nie zniszczyć :)”

Kamil

“Dziś karty doszły! Kozak, naprawdę kozak! MB Print, w przyszłościowych akcjach nawet nie będę się zastanawiał nad innymi drukarniami, od razu w dym będę do Was pędził 😀 karty właściwie nie odstają od oryginału, trzeba się naprawdę przyjrzeć żeby zobaczyć różnicę”

Nicholas

"I received my order and the quality is excellent. Thanks!"

John

"My order is arrived and the product is perfect! Thank you for your time, kindness and precision. Best regards "

Gabriele